23-24 Mart 2019-Ankara


 KLİNİK VOKOLOJİ KURSU

DoctorVox Ses Terapi Tekniği 
Uygulamalı Eğitim Programı
23-24 Mart 2019
Dr. İlter Denizoğlu

Ses terapisine ilgi duyan KBB hekimleri, Dil-Konuşma Terapistleri ve Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanları için düzenlenen bu kursta katılımcıların DoctorVox Ses Terapi Tekniğini klinikte uygulayabilecekleri seviyeye gelmeleri planlanmıştır. DoctorVox Uygulayıcısı sertifikasının verileceği bu kurs, aynı zamanda DoctorVox Eğiticisi olmanın ilk basamak kursudur.

KURS PROGRAMI:

  1. Gün (08.09.2018 / 09.00 – 18.00)

İnsan ses sisteminin çok yönlü olarak işleyişinin irdelenmesi, ses terapisinin temel mantığı. Ses terapisinin uygulama metodu ve felsefesi.  Yöntem, gereç ve hasta monitörizasyonu ilişkisi, terapinin çok boyutlu klinik uygulama planı. Muhtelif terapi teknikleri, DoctorVox Ses Terapi Tekniğinin tanımlanması, genel algoritma ve tedavi uygulamaları.

  1. Gün (09.09.2018 / 09.00 – 18.00)

DoctorVox Ses Terapi Tekniğinin işleyiş mekanizmaları, profesyonel sese yönelik uygulamalardan örnekler. Farklı hastalar ve ses bozukluklarında örnek algoritmalar (hastalarla ilgili tedavi öncesi ve sonrası ses ve görüntüleme  örnekleri eşliğinde). DoctorVox gereçlerinin kullanım detayları, pratik uygulamalar. 

Ayrıntılı programı indirmek için burayı tıklayınız.

Kayıt için burayı tıklayınız

Otel linki için tıklayınız…

Katılımcı sayısı 20 kişi ile sınırlıdır

Kayıt ücreti: 1900 TL + KDV

Toplantı Adresi: Holiday Inn Ankara Kavaklıdere

Kavaklıdere Mahallesi, Tunus Cd. No:7, 06680

Çankaya/Ankara

İletişim Tel: 0850 304 6898

Mail: info@doctorvox.com

Kursa katılanlara uygulama sertifikası, doctorVOX Terapi Seti, pocketVOX , maskVOX ve Lax Vox tüpü ile Kitapçık temin edilecektir. Öğle yemekleri ve çay, kahve ve diğer ikramlar ile birlikte tamamı kayıt ücretine dahildir.