24 thoughts on “Sepet”

  1. atillaozbilen@

   Kullanım kitapçığı mevcut fakat temel ürün bilgileri ve uyarılar bulunmaktadır. Bu ürünü profesyonel destek almadan kullanmanız uygun olmayacaktır.

 1. Elden nakit ödeme oluyo mu acaba bide bu alacağım ürün dox vox tüpü renkli cihaz en kalın olanı mıdır

  1. atillaozbilen@

   Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Kredi Kartı vaya havale ile ödeme yapabilirsiniz. Lax Vox Tüplerin üfleme çapları aynıdır. 10 mm iç çap 13 mm dış çap.

    1. atillaozbilen@

     Merhaba,
     Lax Vox uzunluğu çocuklar için veya yetişkinlerde ses yolunun 2 katı olacak şekilde kısaltılabilir. Çap 10 mm dir. Cihazların kullanım ile ilgili konusunda uzman Doktor ve Ses ve konuşma Terapistlerinden destek almalısınız.
     İyi günler dileriz.

  1. atillaozbilen@

   16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün. Bunun dışındaki siparişlerde bir sonraki iş gününde kargolanmaktadır. Cumartesi ve Pazar günü siparişleri Pazartesi yollanmaktadır.

  1. atillaozbilen@

   Para gönderi işleminiz gerçekleştiyse, bugün kargonuz yollanır. Yurtiçi kargo 1-2 gün içerisinde teslimat yapmaktadır. Adreste biri olmalı aksi takdirde şubeden siz almak durumunda kalabilirsiniz.

 2. Iyi aksamlar Az once sipariş verdim takip numarası yarın mi gelir?cumaya kadar elime ulasir mi acaba?

  1. atillaozbilen@

   Merhaba, kargonuz bugün akşam yollanmış olur. Kago teslimat süresi 1-2 gün olduğu için cuma günü size yolladığımız takip numarası ile Yurtiçi Kargo ile temasa geçmenizde fayda var.

  1. atillaozbilen@

   Bugün akşam kargolar yollanıyor. Yarın sabah arkadaşlarım size takip numarasını bildirecekler…

  1. atillaozbilen@

   Ürünler Yurtiçi Kargo ile yollanmaktadır. Teslimat 1-3 gün olarak teslim edilecek lokasyona göre değişim gösterebilir.

 3. mehmet emin can

  YURT DIŞINA KARGO VAR MI?
  İLK ETAPTA LAX VOX TÜP KULLANMAK İSTİYORUM AMA SES MASKESİ TEMEL SET ALIRSAM KENDIM KULLANABİLİR MİYİM YOKSA DESTEK ALMAM MI GEREKİR?

  1. atillaozbilen@

   Yurtdışı siparişlerini http://www.doctorvox.com sitesinden verebilirsiniz. Ürünlerimizi konusunda uzman ve bu konuda eğitim almış kişilerin yönlendirmesi ile kullanamalısınız. DoctorVox Terapisi uygulamalarını YouTube kanalından izleyebilirsiniz. Türkçe olan videolar https://www.youtube.com/channel/UC2K-1Q68VCflT3-sNDxe8xA/videos
   İngilizce videolar https://www.youtube.com/channel/UCDK3QpmC1FACfB7Gob-PwCw/videos linklerinden izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir